13. ročník soutěže má svého vítěze!


S radostí vyhlašujeme vítěze 13. ročníku soutěže „Orinda Wants You!

V pátek 12. února se konalo ústní a tedy poslední kolo naší soutěže o půlroční studijní pobyt v Kalifornii a my jsme se konečně dočkali jména dalšího studenta, který tento rok na podzim bude reprezentovat Tábor na prestižní kalifornské škole Miramonte High.

Vítězem 13. ročníku soutěže se stává Adam Kraus z Gymnázia Pierra de Coubertina, který zaslal nejkvalitnější esej, kterou podložil přesvědčivým výkonem v ústním kole. Adam zaujal mimo jiné svým nápadem zorganizovat výstavu fotografií Tábora v našem partnerském městě a zároveň přiblížení krás Orindy a okolí naší veřejnosti po svém návratu, kdy se stane Ambassadorem Orinda Klubu pro rok 2016/2017. Gratulujeme!

Chtěli bychom zároveň poděkovat všem soutěžícím za účast v soutěži. Úroveň esejí a ústních prezentací každým rokem roste, avšak místo v Orindě je bohužel jen pro jednoho studenta. Všichni prokázali velké odhodlání a do všech kol soutěže vstupovali připravení - za to jim patří velké uznání!

Ještě jednou velká gratulace Adamovi! Věříme, že se mu bude v Kalifornii dařit, a že bude naše město patřičně reprezentovat.

Váš Orinda Klub Tábor


Nedávné příspěvky

Kontakt: orindaklub@gmail.com  -  www.facebook.com/OrindaKlub

Zrealizováno díky dotaci z Fondu pro spolupráci se zahraničními městy - Město Tábor www.taborcz.eu

 

© 2020 Orinda Klub Tábor. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now