2017 - Year of the Czechs!

Šťastný nový rok 2017 - Year of the Czechs! Jak už jsme avizovali na začátku května 2016, tento rok slavíme 20 let od první návštěvy Orinďanů na Táborských setkáních, tedy události, která významně přispěla k pozdějšímu partnerství měst Orindy a Tábora. Oslavy budou v Kalifornii probíhat formou celoročního festivalu. 1. ledna již proběhlo novoroční setkání ve stylu české besedy a chystá se nespočet dalších akcí s českou tématikou jako například San Jose Sharks Czech Heritage Night. (Pro více informací doporučujeme sledovat facebookový profil Orinda/Tabor Sister City Foundation.) Festival pak vyvrcholí třídenními oslavami svatého Václava 28.9. - 1.10., jichž se zúčastní především Američané s českými kořeny, členové tamního Sokola a mnoho dalších.

Tento festival je nejen oslavou našeho partnerství, je především příležitostí jak pro Američany lépe poznat českou kulturu a zvyklosti, tak pro Čechy vycestovat a poznat krásy Sanfranciského zálivu. Z našeho klubu budeme mít na oslavách minimálně pár zástupců!

Toto výročí stavíme s americkou stranou dohromady a i my oslavíme rok Čechů. Včas vás o chystané akci budeme informovat!

Váš Orinda Klub Tábor


Nedávné příspěvky

Kontakt: orindaklub@gmail.com  -  www.facebook.com/OrindaKlub

Zrealizováno díky dotaci z Fondu pro spolupráci se zahraničními městy - Město Tábor www.taborcz.eu

 

© 2020 Orinda Klub Tábor. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now