September 20, 2019

September 29, 2018

September 26, 2018

September 11, 2017

Please reload

Nedávné příspěvky

14. ročník soutěže "Orinda Wants You" má svého vítěze!

February 13, 2017

S radostí vyhlašujeme vítěze 14. ročníku soutěže „Orinda Wants You!“

 

    V sobotu 4. února se konalo ústní a tedy poslední kolo naší soutěže o půlroční studijní pobyt v Kalifornii a my jsme se konečně dočkali jména dalšího studenta, který tento rok na podzim bude reprezentovat Tábor na prestižní kalifornské škole Miramonte High.

 

    Vítězem 14. ročníku soutěže se stává Marek Vybíral z Gymnázia Pierra de Coubertina, který zaslal nejkvalitnější esej, kterou podložil přesvědčivým výkonem v ústním kole. Získal si nejenom porotu v Táboře, ale především členy klubu v Orindě, kteří rozhodli o jeho budoucnosti. Gratulujeme!

 

    Chtěli bychom zároveň poděkovat všem soutěžícím za účast v soutěži. Úroveň esejí a ústních prezentací každým rokem roste, avšak místo v Orindě je bohužel jen pro jednoho studenta. Všichni prokázali velké odhodlání a do všech kol soutěže vstupovali připravení - za to jim patří velké uznání!

 

    Ještě jednou velká gratulace Markovi! Věříme, že se mu bude v Kalifornii dařit, a že bude naše město patřičně reprezentovat i při letošních oslavách Year of the Czechs.

 

Váš Orinda Klub Tábor

 

Please reload

Kontakt: orindaklub@gmail.com  -  www.facebook.com/OrindaKlub

Zrealizováno díky dotaci z Fondu pro spolupráci se zahraničními městy - Město Tábor www.taborcz.eu

 

© 2020 Orinda Klub Tábor.