V tvrdé konkurenci se letos prosadil Erik. Gratulujeme!

S radostí vyhlašujeme vítěze 16. ročníku soutěže „Orinda Wants You!“ V sobotu 2. února se konalo ústní a tedy poslední kolo naší soutěže o půlroční studijní pobyt v Kalifornii a my jsme se konečně dočkali jména dalšího studenta, který tento rok na podzim bude reprezentovat město Tábor na prestižní kalifornské škole Miramonte High. Vítězem 16. ročníku soutěže se stává Erik Stoklasa, který zaslal nejkvalitnější esej, kterou podložil přesvědčivým výkonem v ústním kole. Získal si nejenom porotu v Táboře, ale především členy klubu v Orindě, kteří rozhodli o jeho budoucnosti. Gratulujeme! Chtěli bychom zároveň poděkovat všem soutěžícím za účast v soutěži. Úroveň esejí a ústních prezentací každým rokem roste, avšak místo v Orindě je bohužel jen pro jednoho studenta. Všichni prokázali velké odhodlání a do všech kol soutěže vstupovali připravení - za to jim patří velké uznání! Ještě jednou velká gratulace Erikovi! Věříme, že se mu bude v Kalifornii dařit, a že bude naše město patřičně reprezentovat v Orindě. Váš Orinda Klub Tábor


Nedávné příspěvky

Kontakt: orindaklub@gmail.com  -  www.facebook.com/OrindaKlub

Zrealizováno díky dotaci z Fondu pro spolupráci se zahraničními městy - Město Tábor www.taborcz.eu

 

© 2020 Orinda Klub Tábor. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now